Parterzy

2

Prowadzimy uslugi zwiazane z zakladaniem i pielegnacja terenów zielonych oraz sprzedaż roślin w Centrum Ogrodniczym.

Posiadane przez nas kwalifikacje i uprawnienia umożliwiaja dokonywanie pielegnacji i wycinki drzew metodami alpinistycznymi.

ul. Poznańska 5
Kicin/k.Poznania
ogrodyweber@onet.pl
tel/fax. 061-81-26-559
tel.0605-85-70-78

 

1

Biuro projektowe Poznań ETUDE to architekt, biuro architektoniczne które realizuje atrakcyjne indywidualne projekty domów jednorodzinnych, indywidualne projekty domów nowoczesnych, projekty domów na płycie fundamentowej oraz  projekty hal magazynowych, projekty hal produkcyjnych, projekty sklepów spożywczych samoobsługowych, projekty galerii handlowych czy projekty stacji paliw.

 

logo-notus2

Nasz doradca kredytowy:
JANUSZ OLSZEWSKI
TEL. 606-210-377
janusz.olszewski@notusfinanse.pl
Dom Kredytowy NOTUS od wielu lat specjalizuje się w doradztwie w zakresie kredytów hipotecznych. Pomagamy, całkowicie nieodpłatnie, sfinansować zarówno cele mieszkaniowe jak i inne potrzeby konsumpcyjne naszych Klientów. Nasze doświadczenie doceniają deweloperzy i agencje nieruchomości, jesteśmy bardzo efektywni w pozyskiwaniu kredytów i co się z tym wiąże – stajemy się skutecznym pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości.
        Atuty Domu Kredytowego Notus to:
  • oferta ponad 25 banków w jednym miejscu
  • profesjonalne, bezpłatne  doradztwo
  • negocjacje indywidualnych warunków
  • brak jakichkolwiek opłat i prowizji pobieranych od Klienta
  • dostęp do uproszczonych procedur i specjalnych ofert kredytowych dostępnych tylko w naszych biurach
  • prowadzenie spraw osób figurujących w BIK, RNK i innych rejestrach dłużników
  • indywidualna opieka jednego doradcy od chwili pierwszego kontaktu do czasu wypłaty środków przez bank

 

logo-indivisio

 

Projekty wnętrz studia INDIVISIO opierają się na bardzo prostym założeniu. Chcę przekazać swoim klientom indywidualną wizję wnętrza, skrojoną na miarę ich marzeń, potrzeb i wymagań.

Uważam, że każdy z nas zasługuje na to, by najbliższe otoczenie było estetyczne i funkcjonalne. Każda rodzina potrzebuje wnętrza, w którym może wypocząć i czuć się bezpiecznie. Każdy pracownik zasługuje na przyjazne miejsce pracy, w którym będzie mógł wyjątkowo efektywnie wykonywać swoje zadania.

Inwestorzy mogą skorzystać z szerokiego wachlarza pakietów projektowych, przygotowanych z myślą o ich potrzebach. Począwszy od projektu obejmującego wyłącznie zmiany funkcjonalne, do projektu najbardziej kompleksowego tzw. „pod klucz”. Studio INDIVISIO oferuje projekty wnętrz zarówno prywatnych jak i publicznych.

Dzięki elastycznemu podejściu do każdego projektu, moje biuro sprosta przede wszystkim oczekiwaniom osób ceniących swój czas i nerwy. Umiejętności nabyte w czasie studiów na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, nieustająca chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań oraz rozeznanie na rynku materiałów budowlanych , gwarantują Państwu usługę na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnych kosztów inwestycji.

Zachęcamy do kontaktu z profesjonalistami Studia INDIVISIO

tel. kom.: 600-827-356
e-mail: biuro@indivisio.pl
www.indivisio.pl