Willa Panorama

Najnowsza inwestycja 2017 / 2018

WILLA PANORAMA

Miękowo to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości nieopodal Czerwonaka, położona niespełna 15 kilometrów od Poznania. Tu, w otoczeniu brzozowych lasów, wybudowany został nowoczesny szeregowiec.
Budynek został podzielony na 4 lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 106,00 m2 pomieszczenie na poddaszu o powierzchni ok. 20 m2.
Obecnie w ofercie posiadamy 3 lokale w zabudowie szeregowej :

Lokal Nr 1 – zewnętrzny południowy – na działce o powierzchni ok. 300 m2 – rezerwacja

Lokal Nr 2 – wewnętrzny południowy – na działce o powierzchni 200 m2

Lokal Nr 3 -wewnętrzny północny – na działce o powierzchni 200 m2

Lokal Nr 4 – zewnętrzny północny – na działce o powierzchni 300 m2 – rezerwacja

 

Planowana realizacja inwestycji – 2017 / 2019 rok.
Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, z wydzieloną częścią dzienną na parterze (salon wraz z jasnym aneksem kuchennym, wiatrołap, łazienka z WC oraz garaż) i częścią nocną na piętrze (3 sypialnie, garderoba i łazienka) zapewnia efektywne wykorzystanie całej przestrzeni mieszkania i bezkonfliktowe korzystanie z każdego z pomieszczeń.
Garaż połączony przedsionkiem z częścią mieszkalną, duży drewniany taras z widokiem na las sosnowo / brzozowy i balkon z widokiem na las to kolejne niezaprzeczalne atuty tego mieszkania, które podnoszą jego wartość i czynią wymarzonym miejscem do mieszkania.
Jeżeli cenią sobie Państwo życie w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu dużej ilości zieleni to Osiedle Brzozowe Parcele w Miękowie i to mieszkanie jest właśnie dla Państwa. Bardzo dobre skomunikowanie miejscowości z innymi miejscowościami w okolicy, czynią dojazd do pracy i szkoły wygodnym o każdej porze roku.

Standard wykonania domu / lokalu mieszkalnego 

 Cena oferowanych nieruchomości zawiera : koszt działki, dom – zbudowany w technologii tradycyjnej ocieplony styropianem, tynk mineralny, pokrycie dachu – dachówka ceramiczna Robena, okna PCV z żaluzjami zewnętrznymi – elektryczne ręczne, tynki i posadzki maszynowe, ściany malowane na biało, kompletna instalacja elektryczna, TV i internetowa, alarmowa, wodno – kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania (piec gazowy Viesmann oraz grzejniki), brama garażowa Wiśniowski, drzwi zewnętrzne stalowe KMT, drewniany teraz, utwardzenie terenu pozbrukiem, ogrodzenie działki siatką (boki i tył), ogrodzenie frontowe murowane z elementami drewnianymi wraz z bramą wjazdową i furtką.
Uzbrojenie : GAZ, WODA, PRĄD KANALIZA – zbiornik bezodpływowy (szambo) – po rozbudowie sieci kanalizacyjnej możliwe będzie przyłączenie nieruchomości do sieci.

 

Zrealizowaliśmy już w Miękowie następujące inwestycje :

Willa Panorama – 12 lokali

Willa Familia – 4 lokale

Willa Toskania – 4 domy

Willa Madera – 2 domy

Willa Julia – 2 domy

Obecnie realizujemy 4 domy Willa Sycylia i 2 domy Willa Julia.

Biuro sprzedaży działek i domów na Osiedlu „Brzozowe Parcele”
CERCON
ul. Sienkiewicza 22
60-818 Poznań
tel. / fax (61) 661-01-61
tel. kom. 666-922-622
Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC