Domy w zabudowie szeregowej » Domy Willa Panorama V – ul. Zawilcowa

 Willa Panorama V – DOMY w zabudowie szeregowej 

Miękowo to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości nieopodal Czerwonaka, położona niespełna 15 kilometrów od Poznania. Tu, w otoczeniu brzozowych lasów, realizowany jest nowoczesny szeregowiec.
To już czwarta Willa Panorama budowana na Osiedlu Brzozowe Parcele.
Budynek został podzielony na 4 DOMY, każdy o powierzchni 106,00 m2 oraz pomieszczenie na poddaszu o powierzchni ok. 20 m2 z możliwością adaptacji.
Willa Panorama to cztery DOMY w zabudowie szeregowej. Każdy dom to niezależna konstrukcja, niezależna działka a to oznacza PEŁNĄ WŁASNOŚĆ gruntu. 
Obecnie w ofercie posiadamy 2 wolne doy w zabudowie szeregowej :
Dom Nr 1 na działce o powierzchni 600 m2 – SPRZEDANY
Dom Nr 2 na działce o powierzchni 250 m2 – 487.000 zł
Dom Nr 3 na działce o powierzchni 240 m2 – 485.000 zł – rezerwacja
Dom Nr 4 na działce o powierzchni 600 m2 – SPRZEDANY
Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, z wydzieloną częścią dzienną na parterze (salon wraz z jasnym aneksem kuchennym, wiatrołap, łazienka z WC oraz garaż) i częścią nocną na piętrze (3 sypialnie, garderoba i łazienka) zapewnia efektywne wykorzystanie całej przestrzeni mieszkania i bezkonfliktowe korzystanie z każdego z pomieszczeń.
Garaż połączony przedsionkiem z częścią mieszkalną, duży taras z widokiem na dolinę Warty i balkon to kolejne niezaprzeczalne atuty tego DOMU, które podnoszą jego wartość i czynią wymarzonym miejscem do mieszkania.
Jeżeli cenią sobie Państwo życie w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu dużej ilości zieleni to Osiedle Brzozowe Parcele w Miękowie i ten dom jest właśnie dla Państwa. Bardzo dobre skomunikowanie miejscowości z innymi miejscowościami w okolicy, czynią dojazd do pracy i szkoły wygodnym o każdej porze roku.
Od 2018 roku na Osiedlu funkcjonuje Niepubliczne Przedszkole EDUCANDI, które uzyskało dotacje unijne na funkcjonowanie.

Standard wykonania domu 

Cena oferowanych nieruchomości zawiera : koszt działki, dom – zbudowany w technologii tradycyjnej ocieplony styropianem, tynk mineralny, pokrycie dachu – dachówka ceramiczna Robena, okna PCV z żaluzjami zewnętrznymi – elektryczne ręczne, tynki i posadzki maszynowe, ściany malowane na biało, kompletna instalacja elektryczna, TV i internetowa, alarmowa, wodno – kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania (piec gazowy Viesmann oraz grzejniki), brama garażowa Wiśniowski, drzwi zewnętrzne stalowe KMT, taras, utwardzenie terenu pozbrukiem, ogrodzenie działki siatką (boki i tył).
Uzbrojenie : GAZ, WODA, PRĄD, SZAMBO .
Biuro sprzedaży działek i domów na Osiedlu „Brzozowe Parcele”
CERCON
ul. Sienkiewicza 22
60-818 Poznań
tel. / fax (61) 661-01-61
tel. kom. 666-922-622
Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC