Willa Toskania

Projekt Toskania front z napisami

projekt_toskania_karta_katalogowa – POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ

Willa Toskania – inwestycja w trakcie przygotowania
Dom w zabudowie szeregowej z pełną własnością gruntu (nie współudział w działce jak to jest w przypadku oferowanych lokali mieszkalnych) zlokalizowane bezpośrednio przy drodze gminnej.
Miękowo to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości nieopodal Czerwonaka, położona nieopodal Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonka.
 
Obecnie powstaje tu malownicze Osiedle Brzozowe Parcele, na których znajdują się domy wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.
Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie lasu brzozowo – sosnowego. Decydując się na zakup domu lub mieszkania na Osiedlu stają się Państwo właścicielem kawałka własnego lasu.
 
Chcąc poznać więcej szczegółów na temat MIĘKOWA oraz  poznać mapę dojazdu do Osiedla Brzozowe Parcele kliknij  TUTAJ.
 
Każdy dom ma niezależną konstrukcję zatem nie ma w nim wspólnych ścian z domami sąsiednimi. Każdy dom został postawiony na osobnej działce i każda z nich ma osobną Księgą wieczystą. W przypadku tej inwestycji nie występuje przypadek współudziału w gruncie jak to ma miejsce w przypadku lokali mieszkalnych.
Mamy przyjemność przedstawić najnowszą ofertę realizowaną zgodnie z Projektem WILLA TOSKANIA – projekt objęty programem MDM.
 
UKŁAD FUNKCJONALNY DOMY 
Na parterze znajdują się : salon, kuchnia, wiatrołap, łazienka z WC oraz hol z oknem.
Na piętrze znajdują się : 2 sypialnie, garderoba (możliwość wydzielenia 3 sypialni) łazienka z WC oraz korytarz z oknem.
 
Dodatkowym atutem niewątpliwie jest pomieszczenie strychowe, na które będzie można dostać się po wygodnych wysuwanych schodach.
 
Domy znajdują się bezpośrednio przy drodze gminnej.
 
Standard wykonanie DOMU :
dom zrealizowany w technologii tradycyjnej, dach stromy kryty dachówką ceramiczną Roben, schody wewnętrzne żelbetowe, tynki gipsowe i posadzki maszynowe, ściany malowane na biało, kompletna instalacja elektryczna, alarmowa, TV i internetowa, wodno – kanalizacyjna, centralnego ogrzewania – piec oraz grzejniki Viessmann (istnieje możliwość wykonania ogrzewania podłogowego), okna PCV z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe KMT, utwardzenie wejścia oraz podjazdu dla samochodu Pozbrukiem oraz płytą ażurową, ogrodzenie działki siatką (boki oraz tył).
 
W ramach oferowanej ceny istnieje możliwość wybrania materiału, z którego zostanie wykonany taras. Do wyboru jest drewno, gustowna kostka granit lub wykonanie wylewki pod płytki.
Dla segmentów skrajnych 1 i 4 istnieje możliwość rozbudowania podjazdu dla samochodu oraz wybudowania wiaty garażowej pełniącej zarazem funkcję drewutni oraz domku gospodarczego.
 
Ostatnia czynnością przed przekazaniem gotowego domu jest wysianie trawy i pierwsze koszenie.
 
Uzbrojenie: gaz, woda, prąd, kanalizacja (zbiornik bezodpływowy – 10 m3). W przyszłości po rozbudowie sieci kanalizacyjnej będzie istniała możliwość przyłączenia się do niej.
 
Cena DOMU Nr 1 : oferta w trakcie przygotowania 
Cena DOMU Nr 2 : oferta w trakcie przygotowania 
Cena DOMU Nr 3 : oferta w trakcie przygotowania 
Cena DOMU Nr 4 :  oferta w trakcie przygotowania   

Zrealizowaliśmy już w Miękowie następujące inwestycje :

Willa Panorama – 12 lokali

Willa Familia – 4 lokale

Willa Toskania – 4 domy

Willa Madera – 2 domy

Willa Julia – 2 domy

Obecnie realizujemy 4 domy Willa Panorama i 4 domy Willa Familia.

 
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami mieszkańców osiedla oraz pełną ofertą. 
 
Biuro sprzedaży działek i domów na Osiedlu „Brzozowe Parcele”
 
CERCON
 
ul. Sienkiewicza 22
60-818 Poznań
tel. / fax (61) 661-01-61
tel. kom. 666-922-622
 
Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC