Willa Toskania

Projekt Toskania front z napisami

Zachęcamy do umówienia się na prezentację domów i mieszkań na Osiedlu Brzozowe Parcele w Miękowie.

tel. 666-922-622

projekt_toskania_karta_katalogowa – POBIERZ KARTĘ KATALOGOWĄ

DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ objęte programem MDM

Willa Toskania
Dom w zabudowie szeregowej z pełną własnością gruntu (nie współudział w działce jak to jest w przypadku oferowanych lokali mieszkalnych) zlokalizowane bezpośrednio przy drodze gminnej.
Miękowo to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości nieopodal Czerwonaka, położona nieopodal Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonka.
 
Obecnie powstaje tu malownicze Osiedle Brzozowe Parcele, na których znajdują się domy wolnostojące, domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.
Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie lasu brzozowo – sosnowego. Decydując się na zakup domu lub mieszkania na Osiedlu stają się Państwo właścicielem kawałka własnego lasu.
 
Chcąc poznać więcej szczegółów na temat MIĘKOWA oraz  poznać mapę dojazdu do Osiedla Brzozowe Parcele kliknij  TUTAJ.
 
Każdy dom ma niezależną konstrukcję zatem nie ma w nim wspólnych ścian z domami sąsiednimi. Każdy dom został postawiony na osobnej działce i każda z nich ma osobną Księgą wieczystą. W przypadku tej inwestycji nie występuje przypadek współudziału w gruncie jak to ma miejsce w przypadku lokali mieszkalnych.
Mamy przyjemność przedstawić najnowszą ofertę realizowaną zgodnie z Projektem WILLA TOSKANIA – projekt objęty programem MDM.
 
1. DOM NR 1  – zewnętrzny północny segment o powierzchni 88,91 m2 usytuowany na działce o powierzchni 335 m  – SPRZEDANY 
2. DOM Nr 2–  wewnętrzny północny segment o powierzchni 103,36 m2 (98,39 m2 bez pomieszczenia gospodarczego) na działce o powierzchni 246 m – SPRZEDANY 
3. DOM Nr 3 –  wewnętrzny południowy segment o powierzchni 103,36 m2 (98,39 m2 bez pomieszczenia gospodarczego) na działce o powierzchni 246 m2 – SPRZEDANY 
4. DOM Nr 4 – zewnętrzny południowy segment o powierzchni 88,91 m2 usytuowany na działce o powierzchni 332 m2  – SPRZEDANY
Dom 4
Na parterze znajdują się : salon, kuchnia, wiatrołap, łazienka z WC oraz hol z oknem.
Na piętrze znajdują się : 2 sypialnie, garderoba (możliwość wydzielenia 3 sypialni) łazienka z WC oraz korytarz z oknem.
 
Dodatkowym atutem niewątpliwie jest pomieszczenie strychowe, na które będzie można dostać się po wygodnych wysuwanych schodach.
 
Domy znajdują się bezpośrednio przy drodze gminnej- ul. Hiacyntowa.
 
Standard wykonanie DOMU :
dom zrealizowany w technologii tradycyjnej, dach stromy kryty dachówką ceramiczną Roben, schody wewnętrzne żelbetowe, tynki gipsowe i posadzki maszynowe, ściany malowane na biało, kompletna instalacja elektryczna, alarmowa, TV i internetowa, wodno – kanalizacyjna, centralnego ogrzewania – piec oraz grzejniki Viessmann (istnieje możliwość wykonania ogrzewania podłogowego), okna PCV z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe KMT, utwardzenie wejścia oraz podjazdu dla samochodu Pozbrukiem oraz płytą ażurową, ogrodzenie działki siatką (boki oraz tył) oraz betonowo – drewniane (front działki).
 
W ramach oferowanej ceny istnieje możliwość wybrania materiału, z którego zostanie wykonany taras. Do wyboru jest drewno, gustowna kostka granit lub wykonanie wylewki pod płytki.
Dla segmentów skrajnych 1 i 4 istnieje możliwość rozbudowania podjazdu dla samochodu oraz wybudowania wiaty garażowej pełniącej zarazem funkcję drewutni oraz domku gospodarczego.
 
Ostatnia czynnością przed przekazaniem gotowego domu jest wysianie trawy i pierwsze koszenie.
 
Uzbrojenie: gaz, woda, prąd, kanalizacja (zbiornik bezodpływowy – 10 m3). W przyszłości po rozbudowie sieci kanalizacyjnej będzie istniała możliwość przyłączenia się do niej.
 
Cena DOMU Nr 1 : SPRZEDANY 
Cena DOMU Nr 2 : SPRZEDANY 
Cena DOMU Nr 3 : SPRZEDANY 
Cena DOMU Nr 4 : SPRZEDANY  

Zrealizowaliśmy już w Miękowie następujące inwestycje :

Willa Panorama – 12 lokali

Willa Familia – 4 lokale

Willa Toskania – 4 domy

Willa Madera – 2 domy

Willa Julia – 2 domy

Obecnie realizujemy 4 domy Willa Sycylia i 2 domy Willa Julia.

 
Zapraszamy do zapoznania się z opiniami mieszkańców osiedla oraz pełną ofertą. 
 
Biuro sprzedaży działek i domów na Osiedlu „Brzozowe Parcele”
 
CERCON
 
ul. Sienkiewicza 22
60-818 Poznań
tel. / fax (61) 661-01-61
tel. kom. 666-922-622
 
Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC